E-shop

JAHODNÍK
Sazenice prostokořenných jahod jsou baleny u jednouplodících po 10-ti kusech, cena 6,90 Kč/kus (69,- Kč za balení), u stáleplodících po 10-ti kusech, cena 13,90 Kč/kus (139,- Kč za balení). Podrobnější popis najdete v záložce ODRŮDY JAHOD.
Klikněte na obrázek – Sazenice jahod prostokořenné.

Sazenice jahod v sadbovačích. NEZASÍLÁME, POUZE OSOBNÍ ODBĚR !!  Objednávat můžete telefonicky, e-mailem nebo vyplnit elektronickou objednávku. Osobní odběr je možný po telefonické domluvě. Cena za 1 sadbovač (10 ks sazenic) je 80,- Kč. Podrobnější popis najdete v záložce ODRŮDY JAHOD.
Klikněte na obrázek – Sazenice jahod v sadbovači.

RYBÍZ, ANGREŠT, JOSTA
Sazenice keřového rybízu a josty dostupné pouze při osobním odběru v Otmarově. Jedná se o sazenice v kontejneru o velikosti 13×13 cm (1,5 l) nebo 2,0 litry. Objednávat můžete telefonicky, e-mailem nebo vyplnit elektronickou objednávku a při volbě způsobu dodání zvolit možnost Osobní odběr. Odběr je možný po telefonické domluvě. Cena 65 Kč/kus.
Klikněte na obrázek – Sazenice rybízu nebo Sazenice josty.

MALINÍK, OSTRUŽINÍK
Sazenice maliníku a ostružiníku dostupné pouze při osobním odběru v Otmarově. Jedná se o sazenice v kontejneru  o velikosti 1,5 – 2,0 litry, cena 65 Kč za kus. Objednávat můžete telefonicky, e-mailem nebo vyplnit elektronickou objednávku a při volbě způsobu dodání zvolit možnost Osobní odběr. Odběr je možný po telefonické domluvě.
Klikněte na obrázek – Sazenice maliníku a ostružiníku.

Sazenice jahod prostokořenné

Sazenice jahod v sadbovači

Sazenice rybízu – osobní odběr

Sazenice josty – osobní odběr

Sazenice maliníku a ostružiníku