E-shop

JAHODNÍK
Sazenice prostokořenných jahod jsou baleny u jednouplodících po 10-ti kusech, cena 8,60 Kč/kus (86,- Kč za balení), u stáleplodících po 10-ti kusech, cena 12,90 Kč/kus (129,- Kč za balení). Podrobnější popis najdete v záložce ODRŮDY JAHOD.
Klikněte na obrázek – Sazenice jahod prostokořenné.

Sazenice jahod v sadbovačích. NEZASÍLÁME, POUZE OSOBNÍ ODBĚR !!  Objednávat můžete telefonicky, e-mailem nebo vyplnit elektronickou objednávku. Osobní odběr je možný po telefonické domluvě. Cena za 1 sadbovač jednouplodících jahodníků (10 ks sazenic) je 96,-. Nabízíme sazenice stáleplodícího jahodníku v kontejneru 9×9 cm, cena 26,- Kč za 1 kus. Podrobnější popis najdete v záložce ODRŮDY JAHOD.
Klikněte na obrázek – Sazenice jahod v sadbovači.

RYBÍZ, ANGREŠT, JOSTA
Sazenice keřového rybízu a josty dostupné pouze při osobním odběru v Otmarově. Jedná se o sazenice v kontejneru o velikosti 2,0 litry. Cena 79 Kč/kus. Sazenice stromkového rybízu a angreštu v kontejneru pouze osobně v Otmarově. Cena 179 Kč/kus. Objednávat můžete telefonicky, e-mailem nebo vyplnit elektronickou objednávku a při volbě způsobu dodání zvolit možnost Osobní odběr. Odběr je možný po telefonické domluvě. 
Klikněte na obrázek – Sazenice rybízu nebo Sazenice angreštu nebo Sazenice josty.

MALINÍK, OSTRUŽINÍK
Sazenice maliníku a ostružiníku dostupné pouze při osobním odběru v Otmarově. Jedná se o sazenice v kontejneru o velikosti 2,0 litry, cena 79 Kč/kus u jednouplodících odrůd. Objednávat můžete telefonicky, e-mailem nebo vyplnit elektronickou objednávku a při volbě způsobu dodání zvolit možnost Osobní odběr. Odběr je možný po telefonické domluvě.
Klikněte na obrázek – Sazenice maliníku a ostružiníku.

Sazenice jahod prostokořenné

Sazenice jahod v sadbovači – osobní odběr

 

 

 

 

 

 

 

 

Sazenice rybízu keřového – osobní odběr

 

Sazenice josty – osobní odběr

 

 

 

 

 

 

 

 

                              

Sazenice maliníku a ostružiníku – osobní odběr

Sazenice stromkového angreštu – pouze na dotaz